mapa serwisu login kontakt
Polski English

o dBConf


logo PLUG dBConf to konferencja społecznościowa przeznaczona dla specjalistów baz danych w bardzo szerokim znaczeniu tego słowa. Organizuje ją zarząd stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG) we współpracy z wolontariuszami internetowymi, zainterensowanymi działaniem na rzecz konferencji.
W programie znajdują się zarówno oficjalne prelekcje, półoficjalne dyskusje panelowe, a także towarzyskie spotkania i elementy rozrywkowe. Celem spotkania jest integracja grup, stworzenie warunków do spotkania się ludzi związanych z różnymi środowiskami bazodanowymi oraz umożliwienie im nawiązania wzajemnych kontaktów, wymiany doświadczeń, pomysłów i planów na przyszłość.

dBConf ma charakter niekomercyjnego spotkania sympatyków PLUG. Jest pierwszym i jak na razie jedynym spotkaniem w Polsce, integrującym różne środowiska specjalistów baz danych.

Dla osób, które z różnych przyczyn potrzebują faktury, odbywa się – już zupełnie komercyjnie – spotkanie o tej samej nazwie, w tym samym miejscu i czasie, ale organizowane i fakturowane przez firmę obsługującą klientów biznesowych.

czas i miejsce

dBConf odbędzie się w dniach od 23 do 25 października 2015 r. w hotelu „Orle Gniazdo Hucisko” w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Więcej na jego temat można znaleźć na stronie hotel.

koszty uczestnictwa

Spotkanie odbędzie się w hotelu i wiąże się z określonymi opłatami z tytułu noclegów, wyżywienia oraz wynajmu sal wykładowych ze sprzętem AV.
Maksymalne zniżki pozwolą na uczestnictwo w pełnym wymiarze czasowym już od 280 zł (dla członków stowarzyszenia w uregulowanymi składkami). W wyjątkowych sytuacjach (czego oczywiście nie polecamy) istnieje możliwość uczestnictwa w imprezie w skróconym czasie, od soboty, i w związku z tym prawo do jeszcze niższej ceny.
Jak to zwykle bywa na spotkaniach organizowanych przez PLUG, w miarę upływu czasu będą malały zniżki z tytułu wczesnej rejestracji.
Kalkulator cenowy na 2015 udostępnimy zarejestrowanym użytkownikom przed rozpoczęciem rejestracji.

poprzednie edycje

Na tej stronie możesz obejrzeć serwis internetowy edycji 2014.

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Sponsorzy


Brązowy Sponsor dBConf 2015 Brązowy Sponsor dBConf 2015 Brązowy Sponsor dBConf 2015

Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


Siódmy
OSWorld
linux.pl
spotkania-it.pl

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.04.11