mapa serwisu login kontakt
Polski English

aktualności

aktualności w RSS 2.0

edycja 2015 już za nami

27.10.2015 r.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w drugiej edycji konferencji dBConf – zarówno gościom, uczestnikom, sponsorom jak i prelegentom. To właśnie dzięki Wam, konferencji udało się zaistnieć w kalendarzu ogólnopolskich wydarzeń bazodanowych. Ten fakt skłania nas do coraz aktywniejszej i lepszej pracy nad kolejnymi edycjami.
Zapraszamy was już teraz do odwiedzania strony z materiałami do pobrania. Są na niej prezentacje, a w dalszej perspektywie pojawią się również filmy z poszczególnych prelekcji. Po zalogowaniu, na tej stronie każdy z was może się podzielić linkami do galerii zdjęć, wpisów na blogu czy innych materiałów związanych z dBConf 2015, nawet niekoniecznie swoich. To dla nas ważne, bo nic tak dobrze nie oddaje ducha imprezy, jak indywidualne opinie jej uczestników!

Powrót

rejestracja


Załóż konto, by móc korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu. To nie to samo, co zgłoszenie uczestnictwa.

Jeśli masz już konto, zaloguj się.


zalogowanych użytkowników: 0
odwiedzających gości: 1

Sponsorzy


Brązowy Sponsor dBConf 2015 Brązowy Sponsor dBConf 2015 Brązowy Sponsor dBConf 2015

Główny Partner Medialny


interia.pl

Patroni Medialni


Siódmy
OSWorld
linux.pl
spotkania-it.pl

Korzystając z okazji, zapraszamy Was również na inne konferencje tematyczne, organizowane lub współorganizowane przez Polską Grupę Użytkowników Linuxa: SmartDevCon, poświęconą technologiom mobilnym, PHPCon Poland dla deweloperów PHP, PyCon PL dla ich kolegów spod znaku pytona, oraz Jesień Linuksową - poświęconą otwartemu systemowi spod znaku pingwina.

Społeczność


Weź udział w dyskusjach na temat dBConf. Podaj swój e-mail i rozmawiaj z innymi osobami na liście wysyłkowej.

nasz fanpage na Facebooku obserwuj nas na Twitterze dBConf na Google+ konferencja na joind.in

Ta strona wykorzystuje cookie sesyjne w celu identyfikacji użytkowników serwisu. Szczegóły na ten temat zawiera Polityka prywatności i plików cookie.
wyk. D. Grzesista, dgnet.pl; wersja z 2016.04.11